English, Russian to Latvian / Anglu – Latviesu un Krievu – Latviesu valodas Tulkotajas -US

Uzņēmums paplašina savu komandu un konkursa kārtībā aicina pievienoties:

ANGĻU – LATVIEŠU un KRIEVU – LATVIEŠU VALODAS TULKOTĀJAS/-US

Darba pienākumi:

  • Tulkot tekstus dokumentālo un mākslas filmu subtitrēšanai un ierunāšanai (izmantojot tekstus svešvalodā un videomateriālu).

Prasības:

  •  Vēlama augstākā izglītība filoloģijā;
  •  Ļoti labas angļu / krievu un latviešu valodas zināšanas;
  •  Iemaņas darbā ar datoru;
  •  Pozitīva attieksme, precizitāte, prasme plānot laiku;
  •  Prasme ātri un precīzi strādāt ar liela apjoma darbu;
  •  Pieredze tulkotāja amatā.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu ārštatā (darbs no mājām);
  • Motivējošu atalgojumu atbilstoši padarītajam;
  • Elastīgu darba grafiku – iespēju apvienot darbu ar citām aktivitātēm un iespēju pašam izvēlēties sev ērtu darbalaiku un vietu;
  • Apmācību caur internetu;
  • Ilgstošas sadarbības iespējas;
  • Interesantu un radošu darbu – iespēju gūt pieredzi darbā ar audiovizuālo materiālu tulkošanu un adaptāciju;
  • Darbu lielā, strauji augošā starptautiskā uzņēmumā.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikumu!

Darba laiks:

Projekta tipa / nenoteikts darba laiks